FeatherBreath

Kuskil Kaugel on kaks müstilist maad- Featherbreath ja Midbreath. Et nendeni jõuda, on sul vaja enne registreeruda!
 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 
 

 Midbreathist üldiselt

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
limavadi
Black Stallion
Black Stallion
avatar

Postituste arv : 68
Asukoht : voodi all.. ettevaatust, hammustab!
Registration date : 05/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Leah
Vanus: 17
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Midbreathist üldiselt   Teis Aug 12, 2008 9:29 pm

Rassid

I love you INIMESED
Inimesed on nagu inimesed ikka, aga neil on võimed. Mingeid jumalavõimeid ega mingit supermanni kahjuks vaja ei ole.
Nad elavad keskmiselt 100 aastaseks, elavad rohkelt Hõbemetsas ja Baltikumi Linnas. Mõned elavad Med-is.

I love you HOBUSED, PEGASUSED ja ÜKSSARVIKUD
Midbreathil elavad hobuseid umbes tuhat tükki.
On kolme nö tõugu- Lilleponi, kes elab kuni 500 aastaseni ning kelle lakaks on lillekroonlehed ja lehed. Kabjad on neil rohelised ja karvkate on valge. Silmad on enamikel sini-hallid.
Vaalatäkke ja-märasid on vist kõige vähem Midbreathis- nad elavad Püha Järves ja Midbreathi Lääne poolses meres ja neid jahitakse nende sabade ja soomuste pärast- kuna neid on alles umbes 10 ringkonnas.Nad elavad keskmiselt 270 aastani (on olnud 300 aastaseid Vaalamärasid) ja nende keha on kaetud soomustega, mis on tumesinised aga helgivad hõbedat. Neil lakka ei ole, nad hingavad lõpustega ja neil on suur vaalasaba. Nende silmad on erkpunased.
Viimane "tõug" on hingehobused. Neil ei sugu, ja nad ei paaritu. Hingehobused olid kunagi vaprad´ratsud kes surid Uue Aja sõjas 215 aastat tagasi. Nad ei sure kunagi, aga ainult siis kui torkad kuldpussnoa kaetud männivaiguga läbi südame. Hingehobused on suuremast osast hallid, aga nende jalad on bee¾ikad ja kabjad pastell-roosad. Sabad on neil hallid. Neil on ka oma võime- nad suudavad inimesi nende ümber rahustada või siis nende tuju muuta (valikuliselt). Nende silmad on valged (scary!) ja kui nad tahavad minna kuhugi, nad haihtuvad uduks ja *shhhhh* nad on läinud Very Happy Neid on olemas 600-650 piirdes Midbreathis.
Pegasused on harilik nähtus Midbreathis- nad on transport ja tõõabilised. Seda sorti pegasused on kodustatud ning nad elavad kahjuks vähe- kõige vanem kodustatud Pegasus on olnud 48 aastane. Nad on valged ja mustade silmadega ning on rahuiikud ja taluvad lapsi.
On olemas kahte sorti metsikuid Pegasusi- Ööpegasused ja Falkonid. Ööpegasused ei ole hea tahtega- nad on mustad, kuldsete silmadega ja nad võivad hävitada kõik mis neile ette jääb. Ööpegasused on surematud, aga nad kaotavad oma surematuse siis kui nad seisavad liiga kaua valguse käes. Kui nad muutuvad surematuks, nad elavad ainult ühe aasta veel ja muutuvad tuhaks. Neid on õnneks Midbreathis ainult kaks- Opella ja Ulian. Nad elavad Granmoire'i kõrgustike koobastes.
Ja siis on veel Falkonid, kes on on heatahtlikud valguspegasused. Nad võivad teha valgusrikkaks ükskõik millise koha. Nende keha on kuldne-kollakas, nende lakad on valjed ja nende tiivad on kuldse/hõbedase mix. Nende lakkades ja sabades on kaasa sündinud Fööniksi suled, sest kunagi oli üks julge Falkoni täkk päästnud Fööniksi kurja Zewa käest, kes oli Opella ja Uliani isa.
On olemas 5 ükssarviku nö "tõugu". Kokku on Ükssarvikuid Midbreathis üle 800.
Esimene on Sõjaükssarvik, keda kasutatakse sõjas aga neid leidub ka metsast ja Med'i saarel. Nad on kas hele- kuni tumekõrbed või siis mustad. Nad elavad kuni 190 aastani ja neil on bronksarmor üle rinna, selja ja otsaesisel. Nad on väga tugevad ja nad võivad rünnata oma sarvega, mis on surmav.
Teine Ükssarviku liik on Tuhaükssarvik. Nad on kõige tavalisem liik Midbreathis, aga mis teeb nad eriliseks, on see et nad elavad pilvedes, ehk siis taevas. Nende nö võime on muuta end halliks tormipilveks, kust tuleb kas paduvihma ja äikest või siis tornaadot. Nende värvus varieerub nende vanusega- sünnist saja aastani on nad valged nagu nende sarv, kergelt hallika lakaga mis on natuke krussis, 101 kuni 210 aastani on nad hallikad koos mustade täppidega (lakk ja sarv on sama) ja 211 kuni surmani on nad tuhahallid ning nende sarv on must. Nad elavad kuni 400 aastani.
Kolmas liik on Kivisarvik. Neid Ükssarvikuid on vähe Midbreathis- kuskil 100 piirdes- aga neid leidub ka mujal maades- nt Vythagoras'is. Need sarvikud on kivist- nii on ka nende sarv ja lakk. Nad kasvavad küll (nagu elus kivi Smile )ja nad on väga rasked. Nende iseloom on kurjutsev- nendele ei meeldi võõrad ja neile meeldib rohkem üksi olla kui tesitega sõbrustada. Nad elavad kuni nad saavad 900 aastaseks (täpselt). Nad on ju ikkagi kivist Laughing!
Neljas liik on harilik Ükssarvik. Nad on üleni valged, kaasarvatud nende sarv ja nad elavad kuni 250 aastaseks. Nad elavad rohkelt metsas ja nad on metsikud. Neid võib taltsaks teha, kuid see võtab 15 aastat aega aga tulemus on hea- nendest saavad t¹empion koolisõidu hobused. Koolisõidu Ükssarvikuid on Midbreathis vähe- kuskil 3 tükki.
Viies ja viimane liik on Võimsad. Võimsaid on alles ainult kaks, ja nad kaitsevad Midbreathi Ööpegasuste ja muu ohu eest. Nad on helelillad, Tumesinise laka ja sarvega. Nende võluvõime on moonduda teisteks loomadeks ja kaitsta teisi. Nad on ka surematud ja neid ei saa tappa. Aga ainult siis kui sul on ürgne Akeeri Opaal, siis sa alles saad neile otsa peale teha.

I love you ANTHROD
Anthrod on loomad, kellel on inimese kuju (näide). Nad elavad Med'is ja Friisi Mäel. Inimestega nad hästi läbi ei käi, keegi eriti ei tea miks. Nad on väga head jahipidajad ja tugevad ujujad. Nad elavad kauem kui inimesed, keskmiselt 130-150 aastaseks. Nad on ka pikemad ku inimesed, keskmine pikkus ulatub 190 cm-ni.

I love you ALKONOSTID (pilt)
Alkonostid on linnud, kellel on naise nägu ja torso. Nad elavad 500 aastaseks. Nad munevad oma munad mereäärde, mis vajuvad vette. Peale seda on meri 6-7 päeva rahulik, kuni munad kooruvad. Kui munad kooruvad, on merel hukkav torm. Nad elavad Paradiisis (kaugne ja ürgne maa millest keegi midagi ei tea), aga ilmub Midbreath'i toomas sõnumit. Kõik ütlevad, et tema lauluhääl on nii ilus ja magus, et keegi kes kuuleb teda, unustab kõik. Alkoniste on Midbreathis umbes 200.

I love you ASKEFRUED
Askefrued on nais-haldjad, kes elavad puude sees. Nendel on võime teiste haavu/vigastusi jne parandada, aga ainult siis kui sa teed neile ohverduse. Nad elavad igavesti.

I love you MERINEITSID
merineitsid on kaunid olevused kes elavad Med'i saare ümbruses, meres. Neil on kahvatu-roosa nahk ja nendel on valged juuksed. Nende silmad on helesinised, suurte ripsmetega ja erkpunased. Nende sabad varieerub geneetikaga- mõndadel on tavaline, mõndadel on suurem, väiksem või hoopis eri värvi- kollakasroheline, sügavsinine või hoopiski aquaroheline. Merineitsid on väga kõhnad, graatsilised ja ilusad. Merineitsid elavad kuni 780 aastani.

I love you LIBAHUNDID JA LIBAKASSID
Libahundid ja Libakassid elavad eraldi, ka inimestest. Nagu Kivisarvikudki, neile meeldib üksi olla. Nagu teada, inimesed muutuvad täiskuu ajal inimestekujuliseks huntideks. Nad on verejanulised ja ründavad ja tapavad kuni nende nälg on täis. Ainult siis nad muutuvad tagasi inimesteks. Libahundid ei suuda taluda hõbedat.
Libakassidega on teine asi- nad võivad muutuda kassiks ükskõik millal nad tahavad.
Libahundiks saad siis kui sind hammustab hundikarja liider (tavaliselt must ja punaste silmadega) või kui sind hammustab libahunt. Libakassiks saad sa siis kui sa jood kullerkupu ja varsakabja jooki.

I love you HALDJAD
Haldjad on väikesed olendid, kes elavad metsas kas lillede sees, puude sees, rohu sees jnejne. Nad on umbes 45cm pikad, juuksed on neil ka pikad ja juuste- ja nahavärvus varieerub. Haldjad elavad keskmiselt 80 aastaseks.

I love you ELFID
Elfid on nagu inimesed, nad on natukene pikemad, aga elavad kauem. Nad on lashked, osavad puutöös ja ratsutamises. Elfid elavad tavaliselt igavesti, aga vahepeal surevad siis kui vananevad. Elfidel on tavaliselt teravatipulised kõrvad ja blondid juuksed.

updated Keel

Midbreathis on mitu keelt, aga kaks peamist keelt- Ürgkeel, mida räägivad Anthrod, Ööpegasused ja Elfid ning Tänapäevakeel mida räägivad Inimesed.
Ürgkeel- Pruun
Tänapäevakeel- Oliiv
Hobuste/Pegasuste/Ükssarvikute keel- Roheline
Haldjate keel- Lilla
Merineitsite keel- helesinine
Askefruede keel- Oran¾
Alkonistide keel- Indigo

_________________
·3·
"If the idea isn't absurd, there's no hope for it"
-Albert Einstein
"I haven't failed. I have just found 10,000 ways that won't work."
-Thomas Edison
"Riding:'the art of keeping the horse between you and the ground.'"
-Anon


Viimati muutis seda limavadi (Kolm Okt 08, 2008 3:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://featherbreath.forum.co.ee
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
avatar

Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Laup Aug 30, 2008 7:26 pm

Mida libakassid räägivad? Tänapäeva keelt?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Laup Aug 30, 2008 7:30 pm

Ikka. Nad on ju tavalised inimesed ke suudavad kassiks moonfduda tegelt.

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
avatar

Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Püh Aug 31, 2008 10:40 am

Üks küsimus: Millal pihta hakkab?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Püh Aug 31, 2008 2:00 pm

Siis kui kolm, neli inimest regitreerinud. Siis võiks juba alutsada.

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
avatar

Postituste arv : 226
Age : 110
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Esm Sept 01, 2008 8:37 am

Huvitav lugeda oli, ainult see hobuste oma oli... Nii pikk. :O See on vist normaalne Wink Ma muidu registreerun.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
avatar

Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Esm Sept 01, 2008 11:17 am

Hobusefännid ju... Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Esm Sept 01, 2008 12:33 pm

Me kohtusime ratsutamislaagris nii et see on loomulik.

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
avatar

Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Kolm Sept 03, 2008 4:01 pm

xD
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Kolm Sept 03, 2008 4:08 pm

sd

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Karin
Uustulnuk
Uustulnuk
avatar

Postituste arv : 16
Age : 21
Asukoht : Arvuti ees.
Registration date : 08/09/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Karin
Vanus: 64
Rass: Haldjas

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Nelj Sept 11, 2008 2:10 pm

Lahe jutt Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 3:46 pm

Jep. Tufo saatis kogu teksti mulle skybi teel enne kui ta selle teema vlmis sai. xD

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
avatar

Postituste arv : 226
Age : 110
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 4:32 pm

Heh... Skaip. Vaituasin su skaibi nuppu peale, et vaadata, mis nime pani, ja see helistas sulle. :/ Ma ei saa kunagi skaibist aru...
Nii et said info enne meid? ^^
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 6:08 pm

Jaa. Aga siis polnud peale minu ja limavadi keegi liitunud. Ja muideks mina ei saa kaa aru. Ükskord helistasin kogematta limavadile. Kõlar hakkas karjuma.

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
avatar

Postituste arv : 226
Age : 110
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 6:14 pm

xD. Noh olite siis kaua üks siin foorumis või?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 6:17 pm

Ei tea. Mitte väga kaua. Me siin seda valmistasime siin rahulikult ja lõpuks hakkasime reklaamima.

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
avatar

Postituste arv : 226
Age : 110
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 6:18 pm

Ahah. Ikka natuke tühi... Aga noh Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 6:20 pm

Oi, pagan. Soovituste teemat pole. Varsti teen.

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
avatar

Postituste arv : 226
Age : 110
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 6:25 pm

Hea mõtte! Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
avatar

Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Reede Sept 12, 2008 6:29 pm

Ah, ma teen kohe.

_________________
Nummide hobuste Top 7:
1. Kippu
2. Marella
3. Laveera
4. Tammi
5. Eku
6. Paloma
7. Mentor
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
4th Grade Rouge
4th Grade Rouge
avatar

Postituste arv : 66
Age : 23
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 16/09/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Evanna / Cymoril
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Teis Sept 16, 2008 6:48 pm

Väga huvitav tekst, eriti hobuste kohta. Smile Ma kavatsen ilmselt registreeruda, aga ma mitte ei oska valida, kas olla anthro või mõni hobune (pegasus/ükssarvik)...?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.net
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
avatar

Postituste arv : 226
Age : 110
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Teis Sept 16, 2008 8:23 pm

OLE ANTHRO! Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Xboy1322
Uustulnuk
Uustulnuk


Postituste arv : 2
Registration date : 29/09/2008

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Esm Sept 29, 2008 6:35 pm

Mis keelt Anthrod räägivad?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
avatar

Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Esm Sept 29, 2008 7:01 pm

Ürgkeelt vist. Või tänapäeva keelt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
avatar

Postituste arv : 226
Age : 110
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   Teis Sept 30, 2008 1:45 pm

ürg keelt, oskad sa lugeda ka või? üleval on öeldud!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Midbreathist üldiselt   

Tagasi üles Go down
 
Midbreathist üldiselt
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FeatherBreath :: RPG :: Midbreath rollimäng-
Hüppa: