FeatherBreath
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeatherBreath

Kuskil Kaugel on kaks müstilist maad- Featherbreath ja Midbreath. Et nendeni jõuda, on sul vaja enne registreeruda!
 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Midbreath'i Rollimäng

Go down 
+3
Ilovehorses
Fantastic
Back In The USSR
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyPüh Okt 05, 2008 2:49 pm

"Ma tunnen teda," sõnas Laeyaya hämmastunult. "Kuid... kuid miks ta seda tegi?" Siis pööras ta pilgu Leceni poole. "Me peaksime siit ära minema. Mu vaist ütleb, et siin on ohtlik olla. Ja kunagi pole ma eksinud. Ega sa kõrgust ei karda?" Ta haaras naeratades anthrost kinni ja heitis ta enda seljale. Pegasus jooksis ja tema tiivad lehvitasid aeglaselt, kuni lõpuks olid nad õhus. "Kas sa saaksid mu lakaga ettevaatlik olla, sest mulle ei meeldi, kui seda sakutatakse," küsis Laeyaya.
Tagasi üles Go down
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
libahunt


Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyEsm Okt 06, 2008 1:18 pm

OT: Teate, ma muudan hoopis Lesdani natuke aktiivsemaks tegelaseks. Aga mitte liiga.

Lesdan vaatas kaugenevale pegasusele järele. Naisanthro oli tuttav tundunud tallegi... Too meenutas tema õetütre tuttavat. Õetütar oli poolanthro, tema ema oli Lesdani õde, Sini, ja isa oli väga veidrast suguvõsast, suguvõsast, millel olid nii anthro kui ükssarviku tunnused.. Tütreke oli anthro, väikese sarve ja valge karvaga, märkidega ema suguvõsast... Mõnikord oli Lesdan väikese Lissy tuttavat anthrot näinud, Leah või Lihy või mis ta nimi oli...
Lesdan loobus mõtetest ja traavis mossitava inimlapse juurde. Selarga ronis talle jalamaid selga. "Läki. Ma tahan järve äärde minna!" kamandas ta. Lesdan hirnatas heatujuliselt, vaaatas veel korra täppi taevas, mis oli pegasus, ja traavis edasi metsa südamesse.
Tagasi üles Go down
limavadi
Black Stallion
Black Stallion
limavadi


Postituste arv : 68
Asukoht : voodi all.. ettevaatust, hammustab!
Registration date : 05/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Leah
Vanus: 17
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyEsm Okt 06, 2008 5:11 pm

Tsiteerin: :
Ma olen temast umbes 15 aastat noorem
[Ou kuule kas mitte vanem? Ega sah kaheaastane ple tongue ]

Leah ohkas, istudes suure kivirahnu otsas. Ta oli kaua jooksnud, umbes tund aega. "Rekord" sonas ta, naeratades iseendale.
Ta meenutas oma lapsepolve, kui ta elas metsas oma emaga. Ta kasvas ylesse koiksuguste loomadega, ja sealjuures ka anthrodega.

"Ei teagi, kas Brolly on elus," Raakis ta iseendaga. "Ma ei ole teda yldse nainud." Leah j2i motlema, ja motles kus voiks see valge anthro olla. Ta oli korraks Leahi ja ta ema majja jaanud, naljane ja vasinud. Leah oli siis 15 ja tema oli 21. Leah ei olnud kunagi keegi nii meeldinud, ja ta ema oli oelnud et see oli armastus.
P2hh!, motles Leah. Vaevalt et ta mind otsib, pealegi et maletab. Kedagi ta oli ta kyll maletanud, ja see oli Pan, Leahi parim sober.
"Vaene tydruk..." sosistas ta. See oli tosi, kuna Pan oli kartnud Brollyt nagu tuli vett. Brolly oli vihane kui teda hommikul tervitati. Ta karjus kui keegi tahtis temaga raakida. Aga ainuke kord kui Brolly oli nagu mesi, oli ta Pani juures. Pan aga kartis seda, et Brolly voib mingi hetk talle haiget teha.

Hakkas juba pimedaks minema, kui Leahil hakkas nalg. Ta hyppas korgelt kivilt alla ja kergelt neljal kapal sorkides, hakkas ta otsima rebaseid. Rebased olid Leahi lemmikroog, ja ta ei soonud midagi peale nende ja nirkide. Korraga kostus krabin poosast. Leah nuusutas ohku, tundis et see oli toit, ja hyppas selle poole. Ta leidis oma tahetud rebase, ja hakkas teda sooma.

[ Cool ]


Viimati muutis seda limavadi (Kolm Okt 08, 2008 3:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://featherbreath.forum.co.ee
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyEsm Okt 06, 2008 7:56 pm

[Ihh. 15 aastat vanem, sorry, parandan. ]
[Libakas, ära tunne nii palju inimesi. Ja üldiselt, maailm ei ole eesti. Eestis vnoib olla tunned kõiki, aga prantsusmaal näiteks ei. Iirimaal ka ei tunne kõiki, nii et jah, olgem reaalsemad. Laeyaya ka ei oleks hea, kui sa teda tunned. Libakas tunneb juba mind, ei aitäh... Aitab tundmisest. Ja Liba, kui sa kedagi mäletad, siis kindlasti ära möksi midagi kokku. Onju? Äkki ta tahtsi teha, et tal pole kunagi sõpre olnud, ning sinu selgitus seal räägib liiga inimesest. Ning arvad sa tõesti, et üks anthro, ja üks ükssarvik hakkavad lapsi saama. See on võimatu, tavaliselt mulle sellised hobu-inimolevuste segud ei meeldi. ><]
[Limavadi, võib olla ei tohi ma teie kõrge aususe au likideerida, kuid ma arvan, et aitab hetkel juhtumitest. Surnud Alkonist? Palun mitte. Actioni liiadamine viib ainult rollika hukkumisele. ]

Lecen naeris veel kaua. Ta ei teadnud enam millest, kuid tal hakkasid naerukrambid "millestki" mida ta ise ei teadnud. Ta naeris veel kaua, kuid varsti, teadmine, et ta millestki ei nara, tekkitas temas häbi. Tegelt see oli olnud stressi naer. Keegi polnud teda kunagi armastanud, ning veel vähem suudelnud. "Loll anthro. " ütles ta veel. Äkki nägi ta Laeyayat. Too ütles midagi, et ta tundis teist anthrot. "Võib olla oled kunagi oma taevast kohanud. " ütles ta vabalt oma keeles, teades, et teine saaba aru. "Loodan, et ei näinud kõige hullemat... Ning see ei ole see Askefrued, vaid see suudlus. " Ta naeris närviliselt. Tema keha oli üldse pinges. Hrrff... Ära mängi, et see oli täiesti tavaline. Sulle meeldis see. Isegi kui sa ei tunneta midagi selle tobukese vastu. Varsti pead seda tobukest otsima minema, et teda veelkord päästa. Pegasus võttis anthro selga, ning anthro oli isegi nõus läbi taeva lendama. "Vii mind selle loomani. Vaja veel talle selgeks teha, et teda hakkab askefrued jälle tapma. " viimane lause oli tal väga ebaselgesti öeldud. Ta oli ikka veel pinges. Lendamine oli isegi natuke hea. Tuul sassis ta juukseid ning vuhisest nagu temast läbi. Külmun ära. mõtles ta peagu kidnalalt, kuid tuul oli soe, ning see oli ikkagi mõnus.
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyTeis Okt 07, 2008 2:05 pm

Laeyaya hirnus, tema mustad tiivad hakkasid laskumiseks valmistuma. Nad kihutasid maa poole. "Ta peaks kuskil seal olema," ütles ta, kui nad kerge mütsuga maandusid.
Tagasi üles Go down
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
libahunt


Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyTeis Okt 07, 2008 2:37 pm

(BITU, (see on lühend su kasutajast), ära nii kuri ka ole. Ma lihtsalt ei oska rollikaid mängida. Mul on liiga jabur fantaasia.)
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyTeis Okt 07, 2008 3:50 pm

[Ega nii hull sa kah ei ole.]
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyTeis Okt 07, 2008 5:41 pm

[Jah, aga lihtsalt ma annan teile soovitusi, mitte et ma kuri oleksin, lihtsalt tahan teid aidata... ]
Tagasi üles Go down
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
libahunt


Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyKolm Okt 08, 2008 2:54 pm

(Ma ei oska üldse rolikaid mängida. Ma lähen.)
Tagasi üles Go down
limavadi
Black Stallion
Black Stallion
limavadi


Postituste arv : 68
Asukoht : voodi all.. ettevaatust, hammustab!
Registration date : 05/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Leah
Vanus: 17
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyKolm Okt 08, 2008 3:33 pm

[soz 8D kuule libahunt, dont leave O.O)
Tagasi üles Go down
https://featherbreath.forum.co.ee
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyKolm Okt 08, 2008 3:47 pm

[Kas keegi kirjutaks mulle vastu? Very Happy]
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyKolm Okt 08, 2008 4:07 pm

[Hetkel ei saa ^^, millalgi Very Happy]
[Liba, ära mine. Kui tahad mängida, siis mängi! Pealegi mina ei ole sellle rollika admin, ainult alustasin seda!]
Tagasi üles Go down
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
libahunt


Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyNelj Okt 09, 2008 1:11 pm

(Olgu. Jään siia.)
Tagasi üles Go down
limavadi
Black Stallion
Black Stallion
limavadi


Postituste arv : 68
Asukoht : voodi all.. ettevaatust, hammustab!
Registration date : 05/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Leah
Vanus: 17
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyNelj Okt 09, 2008 4:38 pm

[oujea.. kas teeme nyyd rollimangu edasi jh?]
Tagasi üles Go down
https://featherbreath.forum.co.ee
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyNelj Okt 09, 2008 9:56 pm

[Duuuum... Pea tühi. Ma ei suuuda! Mul viimasel ajal on nagu no fanta. I can't live like that! (bäääd inka -__-) Mul on juba tunne et see on selline mingit moodi haigus.]
Tagasi üles Go down
libahunt
Väike Sõjaratsu
Väike Sõjaratsu
libahunt


Postituste arv : 45
Registration date : 30/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Selarga
Vanus: 11
Rass: inimene/libakass

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyReede Okt 10, 2008 1:14 pm

(Mul täpselt sama.)
Tagasi üles Go down
limavadi
Black Stallion
Black Stallion
limavadi


Postituste arv : 68
Asukoht : voodi all.. ettevaatust, hammustab!
Registration date : 05/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Leah
Vanus: 17
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyReede Okt 10, 2008 1:26 pm

[seee koige uuem lisand xboy ei ole midagi postitanud Sad ]
Tagasi üles Go down
https://featherbreath.forum.co.ee
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyReede Okt 10, 2008 3:55 pm

[Jap, ilmselt unustas. Aga kas kellegil on naguu mõtteid mis ma selle Savannaga peale hakkan?]
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyReede Okt 10, 2008 5:07 pm

[liiru meiega ^^. ]
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyReede Okt 10, 2008 9:34 pm

[Mina?]
Tagasi üles Go down
Back In The USSR
O-Fel-I-Anne
O-Fel-I-Anne
Back In The USSR


Postituste arv : 226
Age : 115
Asukoht : Maakeral... Vist
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Lecen
Vanus: 32
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyLaup Okt 11, 2008 8:07 am

[Jah, sa hiilisid minema ju, kui sa Laeyaya selja taha jõudsid... ]
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyLaup Okt 11, 2008 2:09 pm

[How?]
Tagasi üles Go down
Fantastic
Flambard'i Draakon
Flambard'i Draakon
Fantastic


Postituste arv : 100
Registration date : 31/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Laeyaya
Vanus: Teadmata
Rass: Pegasus

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyPüh Okt 12, 2008 11:48 am

[Jah, hiilisid küll minema. Loe enda poste!]
Tagasi üles Go down
Ilovehorses
Hobulausuja
Hobulausuja
Ilovehorses


Postituste arv : 220
Registration date : 06/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Savanna
Vanus: 233
Rass: Hingehobune

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyPüh Okt 12, 2008 6:53 pm

[See polnud see mis ma küsisin.]
Tagasi üles Go down
limavadi
Black Stallion
Black Stallion
limavadi


Postituste arv : 68
Asukoht : voodi all.. ettevaatust, hammustab!
Registration date : 05/08/2008

Midbreathi rollimang
Nimi: Leah
Vanus: 17
Rass: Anthro

Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 EmptyEsm Okt 13, 2008 4:30 pm

[noh teeme ka midagi v? ong ma olen mingi 100000 aastat ilma rollimanguta olnud. ma arvan et ma kirjutan midagi suvalist, et huvitav oleks afro ]
Tagasi üles Go down
https://featherbreath.forum.co.ee
Sponsored content





Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Midbreath'i Rollimäng   Midbreath'i Rollimäng - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Midbreath'i Rollimäng
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FeatherBreath :: RPG :: Midbreath rollimäng-
Hüppa: